Teknoloji

Mortal Kombat 1 Banished Fragmanı Yayınlandı

Warner Bros. Games ve NetherRealm Studios, Mortal Kombat 1 promosyonlarına alıştığımız sırayla devam ediyor. Dövüş ekibinde yer alacak isimler birer birer sahne alırken, yeni özellikler hakkında da bilgi alıyorlar. Şimdi de Mortal Kombat 1‘ile ilgili Sürgün fragmanı oyunda göreceğimiz üç yeni karakter karşımıza çıktı. Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde sızdırılan Kombat Pack 2 içeriği için de ilk onay geldi.


İlginizi çekebilir:  Mortal Kombat 1 Kombat Pack 2 İçeriği de Sızdı


Mortal Kombat 1’in Banished Fragmanına Tanıdık İsimler Geliyor

EVO 2023 turnuvası boyunca Ashrah, Havik ve Reptile, Banished ismiyle yayınlanan yeni fragmanla oynanabilir dövüşçüler olarak açıklandı. Sareena başka bir Cameo Dövüşçüsü olacak.

1992 yılında çıkan ilk oyunda kötü bir rakip olan Raptile, son olarak Mortal Kombat 11 oyununda özellikle Krypt koduyla karşımıza çıktı. Ayrıca Mortal Kombat 1 ile geri dönüş yapacak. Ancak bu sefer bir farklılık olacak. Görünümünü değiştirerek hem insan hem de sürüngen formu arasında geçiş yapabilecek.

Mortal Kombat: Deception ile seriye ilk katılan Ashrah ve Havik oldu. Ashrah bir süre önce abisi olarak gördüğü kişi tarafından dışlanmıştır ve af diler. Bu sebeple Mortal Kombat 1 oyununda güzellerin yanında yer almıştır.

Seido ile akraba olan Havik, krallığındaki baskıcı rejimi devirmek istiyor. Fragmanda da görebileceğimiz gibi her zaman düşmanlarının yeni kollarını kopartarak perişan ediyor. Karşınıza rakip olarak çıktığınızda dikkatli olmanızda fayda var.

Sareena ise Kombat Pack 2 sızıntısı ile karşımıza çıktı. Mortal Kombat: Mitolojiler: Sub-Zero ise seriye katıldı ve ilk kez Mortal Kombat: Tournament Edition’da başardık, bu karakter takıma çok renk katacak gibi görünüyor.

koprukoyajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu